Klinkerinės trinkelės grindiniui – kodėl verta rinktis

Klinkerinės trinkelės grindiniui. Jei planuojate savo kiemo aplinką, neabejotinai esate numatę takelių vietas, automobilių stovėjimo zoną. Anksčiau ar vėliau planavimo procese iškyla poreikis pasirinkti, kokį grindinį klosite. Štai čia susidursite su gana plačiu asortimentu rinkoje. Renkantis tikslinga vertinti skirtingų gaminių savybes, palyginti jas su savo poreikiais. Tačiau ieškantiems maksimalaus patvarumo, atsparumo, aukštos kokybės bei ilgaamžiškumo nereikėtų gaišti laiko alternatyvų vertinimui – niekas taip tobulai neatitinka minėtų kriterijų kaip klinkerinės trinkelės.

Klinkerinės trinkelės grindiniui – kas tai?

klinkerinės trinkelės grindiniui
Klinkerio grindinio trinkelės, fasadas iš klinkerio plytelių

Šių trinkelių gamybai naudojamas klinkeris, kurio pagrindą sudaro degtas molis. Klinkerio gaminiai išsiskiria labai aukštu atsparumu, pavydėtinu ilgaamžiškumu, patvarumu bei puikia estetiška išvaizda.

Naudinga pasidomėti:

Kokie esminiai trinkelių iš klinkerio privalumai?

  • Labai didelis atsparumas aplinkos poveikiui: šalčiui, saulės kaitrai, krituliams, drėgmei, temperatūrų svyravimams ir kt. Kadangi gaminiai eksploatuojami lauke, tai atsparumas atmosferiniam poveikiui yra vienas reikšmingiausių aspektų, siekiant išlaikyti gaminio charakteristikas ilgalaikėje perspektyvoje.
  • Paprastas klojimo procesas – tai didelis privalumas, jei norite sutaupyti ir kloti grindinį patys, taip pat tuo atveju, jei prioritetas yra grindinio klojimo sparta.
  • Labai plati spalvų paletė suteikia neaprėpiamas pasirinkimo galimybes. Visos klinkerio trinkelių spalvos yra sodrios, atrodo labai natūraliai ir dailiai. Dar geriau tai, kad spalva neblunka!
  • Neįtikėtinai atsparios apkrovoms. Klinkerinės grindinio trinkelės šiame kontekste demonstruoja pavydėtiną patvarumą, todėl idealiai tiks ne tik kiemo takeliams, bet ir važiuojamosios dalies grindiniui, automobilių stovėjimo aikštelėms.
  • Sugeria lietaus vandenį – ant grindinio netelkšos balos.
  • Neslidžios – saugumas vaikštant basomis ar su avalyne, kuri slysta ant šlapios dangos. Ypač didelis privalumas turintiems mažų vaikų, kurie nevengia šiltuoju metų laiku mėgautis vaikščiojimu basomis lauke.
  • Ekologiškos – pagamintos iš natūralių medžiagų ir nekenksmingos nei aplinkai, nei žmogui.
  • Ilgaamžės – klokite klinkerines trinkeles ir džiaukitės jų privalumais dešimtmečiais!
  • Estetika – tai irgi svarbus privalumas, kadangi grindinys yra reikšmingas vizualinės namų aplinkos  elementas. Trinkelės grindiniui iš klinkerio atrodo labai darniai, stilingai, solidžiai – puikus akcentas.

Kur tinka kloti klinkerio trinkeles?

Dėl pavydėtino privalumų sąrašo, kuriame dominuojančias pozicijas užima ypatingas atsparumas bei tvirtumas, tokios klinkerio trinkelės grindiniui tinka ir ten, kur prioritetas – estetika, ir ten, kur svarbiausia – tvirtumas. Tad toks grindinys bus tobulas variantas prie garažų, autobusų, sunkvežimių ir kito transporto stovėjimo aikštelėse, parkuose, judrioms gatvėms, taip pat terasoms, žaidimų aikštelėms gyvenamųjų kvartalų šaligatviams ir / ar gatvėms, pėsčiųjų bei dviračių takams, takeliams sode ir kt.

Daugiau patarimų – Klinkeris.