Mediniai vaikų žaidimų nameliai – kainos

Mediniai vaikų žaidimų nameliai. Pats laikas pakalbėti apie medinius namelius vaikams ir jų kainą. Kadangi šis produktas ypač išpopuliarėjo tarp jaunų tėvelių kurie augina vaikus. Kadangi turbūt visi tėvai sutiks, jog vaikai kuo toliau tuo daugiau laiko praleidžia prie kompiuterių ekranų, kas įtakoja jų tiek fizinę tiek emocinę būklę. Medinis namelis tai puikiai ištaiso ir jų nauda yra akivaizdi. Todėl renkantis medinį namelį vaikams aktualus klausimas yra kaina.

Mediniai vaikų žaidimų nameliai

nauda įsigijus

Medinio namelio kaina

Taigi medinio namelio kaina susideda daug faktorių. Kiekvienas yra susijęs tarpusavyje, šie faktoriai yra:

  • Medinio namelio dydis. Kuo didesnis namelis tuo jis bus brangesnis. Jam pagaminti reikės daugiau medienos, fizinės darbo jėgos, bei dažų;
  • Medinio namelio komplektacijos. Kadangi medinis namelis komplektuojamas su čiuožyklą, sūpynėmis, virvinėmis kopėčiomis, gaisrininko nusileidimo vamzdžiu bei kitais priedai. Jeigu norėsite maksimalios komplektacijos namelio, jis kainuos brangiau nei namelis be priedų;
  • Nuo to ar pasirinksite impregnantą ar natūralius dažus. Impregnantai būna pigesni, bet namelį reikės pertepti vieną kartą metuose. Dažų dėka – penkiems metams bus ramu.
  • Pristatymo ir surinkimo. Jeigu pasiimsite medinio namelio dalis iš gamintojo ir patys namelį surinksite savo kieme, tuomet jums bus pigiau, nes nereikės samdyti, kad šią paslaugą atliktų kiti.

Naudinga pasidomėti:

Kaip sutaupyti perkant medinį namelį?

Mediniai vaikų žaidimų nameliai

Yra ne vienas būdas kaip sutaupyti perkant medinį namelį. Pirmiausia kadangi mediniai nameliai vaikams populiariausi pavasarį ir vasarą, jų gamintojai teikia dideles nuolaidas perkant žiemos metu. Todėl palaukę ir medinį namelį įsigiję žiemą sutaupysite trisdešimt procentų medinio namelio kainos. Norint sutaupyti dar daugiau, rinkitės mažesnį namelį, bei su paprastesne komplektacija. Kaip ir minėjome aukščiau šiame straipsnyje, rinkitės medinį namelį be pristatymo ir be surinkimo. Tuomet sutaupysite dar dešimt procentų viso namelio kainos. Kuo daugiau darbų atliksite patys, tuo pigiau namelis kainuos. Ko gero tai yra pigiausias būdas nusipirkti medinį namelį savo vaikams.

Šiais laikais mediniai nameliai prieinami visiems, kadangi medinių namelių kainų diapazonas svyruoja nuo kelių šimtų iki kelių tūkstančių eurų. O jeigu norite sutaupyti galite naudotis mūsų patarimais.

Kontaktai pirmam žingsniui:

Ekspetai LT