Klinkeris – gaminiai ir jų kokybė

Klinkeris. Jei kada teko domėtis apdailos medžiagomis, neabejotinai girdėjote apie klinkerį. Platus jo privalumų spektras pelnytai leidžia šią medžiagą išskirti kaip vieną geriausių sprendimų statybų sektoriuje. Šis pasirinkimas yra geriausias pasirinkimas siekiant įgyvendinti išskirtines bei unikalias išorės ar vidaus apdailos idėjas.

Klinkeris

klinkeris

Kas yra klinkeris?

Klinkeriu vadiname iš molio, špato bei šamoto pagamintą keraminę apdailos medžiagą, bene dažniausi realizuojamą namų fasadų kontekste. Klinkeriui būdingas itin estetiškas vizualinis vaizdas ir aukštas atsparumas išorės poveikiui, todėl jis yra labai geras variantas gyvenamųjų ar kitos paskirties pastatų apdailai, siekiant solidžios, prabangios išvaizdos ir drauge puikaus gerųjų savybių spektro.

Populiariausi gaminiai iš klinkerio

Statybų sektoriuje daugiausia sutinkami tokie klinkerio gaminiai:

Bene didžiausią dalį gaminių iš klinkerio sudaro klinkerio plytelės fasadui, klinkerio fasadinės plytos. Gamybos proceso metu šios jos deginamos labai aukštoje temperatūroje, tad tampa pavydėtinai stipriomis ir atspariomis tiek aplinkos veiksniams, tiek mechaniniam poveikiui.

Negalime nepaminėti ir itin plačios spalvų paletės – klinkerinės fasado plytelės varijuoja nuo šviesesnių iki sodrių atspalvių. Kiekvienas išsirinksite tokią spalvą, kuri idealiai tiks Jūsų namo eksterjerui, kurį reikėtų derinti prie kitų kiemo elementų, kuriamo stiliaus ir vyraujančios spalvų gamos.

Klinkeris fasado apdailai – ne vienintelis dažnas sprendimas. Dėl pavydėtinų klinkerio savybių, darančių šį gaminį itin patraukliu naudoti lauko sąlygomis, populiarumu nesiskundžia ir klinkerio trinkelės grindiniui, aplinkai suteikiančios reprezentatyvumo, solidumo bei estetikos.

Kuo išsiskiria klinkeris ir jo gaminiai?

sendintu klinkerio plytu siena

Puikiu gerųjų savybių sąrašu pasižymintis klinkeris Stogocerpes.lt jas perduoda ir galutiniams savo gaminiams, pavyzdžiui, fasado apdailai ar kitiems.

Klinkerio gaminiams būdingas aukštas atsparumas drėgmei, dėl ko jie labai vertinamu namų fasado apdailos sektoriuje. Tiesa, apdailos medžiagoms kenkia ne tik drėgmė, bet ir šaltis. Tačiau ir šiame kontekste klinkeris turi, kuo pasigirti – aukštas atsparumas šalčiui visiškai nekeičia jo charakteristikos, formos bei kitų savybių ir, žinoma, funkcionalumo.

Klinkeriui  bei klinkerio gaminiams būdingas ilgaamžiškumas, todėl jie pelno simpatijas tų, kurie vertina aukštą kokybę ir nori ilgalaikių investicijų.

Klinkerio gaminių populiarumą lemia dar ir tai, jog ši medžiaga beveik nereikalauja priežiūros, nors ilgalaikėje perspektyvoje puikiai išlaiko reprezentatyvią išvaizdą. Tai labai didelis privalumas šiuolaikiškiems žmonėms, neretai stokojantiems laisvo laiko ir norintiems patvarių bei laiko nereikalaujančių sprendimų.

fasadas is klinkerio

Dar klinkerinės apdailos plytos, taip pat klinkerinės grindinio trinkelės bei kiti šios medžiagos gaminiai yra atsparūs temperatūrų svyravimams, UV spinduliams, jie nekeičia spalvos, neblunka saulėje.

Klinkeris – verta rinktis ilgaamžius gaminius.