Medinių sienų demontavimas, išpjovimas

Medinių sienų demontavimas. Skirtinguose statybos ir remonto etapuose gali tekti pirmiausi išgriauti senas konstrukcijas, norint pradėti statyti naujas. Jei rekonstruojamas senas namas, pritaikant jį naujiems poreikiams, galima demontuoti senas medines sienas, ir taip atverti naujas, patogesnes erdves.

Medinių sienų demontavimas

Bet kokie griovimo darbai gali būti sunkiai numatomi. Tik pradėjus demontavimo darbus, gali pasimatyti, kad atliekų bus daugiau negu planuota. Griaunant medines sienas gali paaiškėti, kad teks demontuoti ir dalį lubų ar grindų, galbūt teks nudaužyti dalį tinko ir pan. Todėl prieš  pradedant bet kokius griovimo darbus kruopščiai pasiruoškite. Suplanuokite, kaip išvešite statybines atliekas.

Naudinga pasidomėti:

Medinių sienų demontavimas iš pažiūros nesudėtingas procesas. Prieš imdamiesi darbų, įvertinkite ar ant griaunamos sienos nėra likę pajungtų elektros laidų, vandens vamzdžių, radiatorių ir panašių elementų. Norint saugiau nugriauti sieną šiuos elementus pirmiausia reikės atjungti ir pašalinti.

Pasiruošimas darbams

Demontuojant medines ar bet kokias kitas sienas kyla nemažai dulkių ir triukšmo. Pagalvokite ir apie tai. Gali būti naudinga aplinkui esančius daiktus ir konstrukcijas uždengti plėvele ir taip apsaugoti nuo dulkių. Jei turite kaimynų, įspėkite juos iš anksto apie numatomus griovimo darbus, taip išvengsite nereikalingų pykčių.

Medinės konstrukcijos būna lengvesnės negu pavyzdžiui betoninės ar mūrinės, todėl jas demontuoti irgi šiek tiek paprasčiau. Taip pat mažesnė tikimybė sugadinti aplinkui esančias konstrukcijas. Griaunant medines konstrukcijas nereikia naudoti galingų perforatorių ar kitų panašių įrankių. Medinei sienai išgriauti galbūt užteks paprasto pjūklo ir akumuliatorinio suktuko , panaudojus šiuos įrankius, medinę sieną bus galima nesudėtingai išardyti.

Priklausomai nuo griaunamo kiekio, konstrukcijų būklės, medinių sienų demontavimas gali būti per sudėtingas atlikti patiems ir nuspręsti griovimo darbus patikėti specializuotai griovimo įmonei. Kodėl gerai rinktis įmonę? Griovimo paslaugas teikiančios įmonės turi daug patirties griaunant bei demontuojant įvairias konstrukcijas. Meistrai jau būna susidūrę su įvairiomis situacijomis griovimo metu, todėl iš anksto gali numatyti griovimo veiksmus ir išvengti  nenumatytų pasekmių.  Žinoma, specialistai turės ir visą reikiamą įrangą, įrankius tiek pačiam griovimui, tiek saugiam atliekų utilizavimui.  (www.griovimodarbaivilniuje.lt)

Kontaktai

L. Palevičiaus g. 6 LT-11235 Vilnius

+370 684 94 888
+370 684 82 555