Kokias užuolaidas rinktis – naujos dieninės

Kokias užuolaidas rinktis? Toks klausimas iškyla savaime, norint dekoruoti biuro ar namų interjerą. Poreikis gali atsirasti ne tik galutinai užbaigiant interjerą po naujai pastatytų namų ar įrengtų komercinių patalpų. Atsinaujinti ar tiesiog pakeisti spalvas bet kurioje erdvėje yra naudinga.

Kokias užuolaidas rinktis?

kokias užuolaidas rinktis

Sutiks kiekvienas, kad dieninių užuolaidų rūšių Lietuvoje yra įvairių, taip pat galima rasti ir įvairių priedų joms. Kokias užuolaidas rinktis klausimas gali neduoti ramybės nei dieną, nei naktį. Mobilusuzuolaidusalonas.lt uzuolaidos įtinka kiekvienam užsakovui, nes didelis pasirinkimas ir profesionali konsultacija pasiklydusiems sprendimuose padeda lengviau apsispręsti ir išsirinkti. Kadangi pasirinkimo gausa gali suklaidinti, tad nuo pat pradžių naudinga šiek tiek pamodeliuoti kokios užuolaidos Jums tiktų ir įtiktų labiausiai.

  • Trumpos ar ilgos;
  • Koks audinys;
  • Užuolaidos su raštu ar be jo;
  • Kokias mėgstate spalvas ir kokios dominuoja erdvėje, kurioje norite pagyvinti ar sukurti išskirtinį interjerą;
  • Kokio užuolaidų funkcionalumo tikitės. Bus susegtos segtukais, turės įspaustus žiedus, o gal turės kilpas suvėrimui ar pakabinimui prie užuolaidų slankiojančios konstrukcijos.

Kaip matote, prieš apsisprendžiant teks atlikti nemažai namų darbų, kad užsukus į Mobilusuzuolaidusalonas.lt puslapį nesudėtingai atrastumėte savo medžiagas, galbūt raštus, stilių bei spalvą. Visą kitą rūpestį patikėkite užuolaidų salono specialistams.

Dieninės užuolaidos

Renkantis dienines užuolaidas naudinga žinoti, kad jos privalo būti iš lengvo ir saulę praleidžiančio audinio. Tankiau suaustas ir tamsesnis audinys užtikrins Jūsų privatumą ir dienos metu, bet sulaikys saulės spindulius. Jos į namus pateks mažiau.

Mėgstantiems mėgautis saulės šviesa ir spinduliais Mobilusuzuolaidusalonas.lt specialistai rekomenduoja rinktis dienines užuolaidas iš dviejų dalių. Nusprendus įsileisti saulę į namus, kiekvieną dalį bus galima pririšti prie kraštų arba jas tiesiog atskirai surišti. Mobilusuzuolaidusalonas.lt dienines uzuolaidos išliks kaip svarbi ir interjerą puošianti detalė, bet tuo pačiu į namus įleis daug saulės. Tad užsisakant užuolaidas svarbu apgalvoti ir tokią jų paskirtį ir nuspręsti, kokia dieninių užuolaidų funkcija Jums tinka labiausiai.

užuolaidų tvirtinimo sprendimai
Užuolaidų laikiklis

Populiariausi užuolaidų tipai

Bandant pasirinkti geriausias dienines užuolaidas naudinga žinoti jų populiariausius tipus. Įvairaus stiliaus interjerui populiariausios užuolaidos yra taip vadinamo pieštukinio klostavimo. Romantiškiems ar klasikiniams interjerams labiausiai tinka kilpinio klostavimo užuolaidos.

Jei dar neapsisprendėte kurios, susisiekite su Mobilusuzuolaidusalonas.lt specialistais ir sėkmingai išspręsite sudėtingą klausimą, kokias užuolaidas rinktis.

Kontaktai

Tel. nr. : +370 637 26866

El. paštas: info@mobilusuzuolaidusalonas.lt

Namams ir biurui