Klinkerio plytos – ilgaamžė apdailos medžiaga

Klinkerio plytos pelnytai patenka tarp populiariausių pasirinkimų fasado apdailai. Solidus jų gerųjų savybių spektras ir estetiška bei prabangi išvaizda neleis suabejoti tokio pasirinkimo teisingumu.

Klinkerio plytos – kuo išsiskiria

Klinkeris fasado apdailai labai tinka. Klinkerinės apdailos plytos perima visas šios medžiagos savybes ir stebina savo atsparumu, tvirtumu bei ilgaamžiškumu. Toks fasadas – patikima namo apsauga nuo lietaus, saulės poveikio, drėgmės ir kito poveikio iš aplinkos. O ir priežiūra neįtikėtinai paprasta – susikaupus dulkėms ar kitiems nešvarumams tiesiog čiupkite vandens žarną ir nuplaukite plytas vandeniu. Viskas – klinkerio plytos vėl bus it naujos.

Nepraranda savo išvaizdos

Bėgant metams veikiamos saulės kaitros, temperatūros pokyčių šios plytos nepraranda nei savo tobulos išvaizdos, nei atsparumo ir tvirtumo. Tik nedaugelis apdailos medžiagų gali pasigirti tokiu patvarumu ir atsparumu išorės poveikiui. Tiesa, verta paminėti ir labai didelį šių plytų pasirinkimą! Plati paviršių bei spalvų įvairovė suteikia norintiems rinktis šias plytas neribotas galimybes.

Naudinga pasidomėti:

Natūralu ir ekologiška – klinkerinės plytos

Klinkerio plytos atitiks ir ekologijos šalininkų poreikius – gaminių sudėtyje nėra cheminių, aplinkai ar žmogui kenksmingų priedų. Plytos iš klinkerio – natūralios, atitinkančios aukštus kokybei keliamus reikalavimus.

Kur naudojamos klinkerinės plytos?

Bene pagrindinis klinkerio plytų panaudojimas yra fasadų apdailai: gyvenamųjų namų, administracinių ir kitos paskirties pastatų. Jos sukuria prabangų, estetišką, ilgaamžį ir labai elegantišką fasado įvaizdį. Šiais laikais ypač populiarios sendintos plytos fasadams – jos atrodo įspūdingai, sukuria unikalų, autentika alsuojantį namo eksterjerą.

Klinkerio plytas Klinkerisvisiems.lt galite rinktis visam fasadui, o taip pat tik atskiroms jo dalims, pavyzdžiui, balkonui, terasai ar kt. Galimas sprendimas – klinkerio ir kitų apdailos medžiagų, pavyzdžiui, medinių dailylenčių, derinimas. Kadangi pats klinkeris itin dekoratyvus, tai toks variantas dažniau pasirenkamas dėl mažesnės kainos ar norint namą labiau įlieti į supančią aplinką.

Klinkerio fasadinės plytos – brangus malonumas?

plytų kainos

Klinkerio plytos Stogocerpes.lt nėra pati pigiausia medžiaga fasadui. Tačiau įvertinus jų patvarumą bei tai, kiek metų bus sėkmingai eksploatuojamos, niekam nekyla abejonių, kad jos tikrai vertos savo kainos ir investicijų.

Klinkerinių plytų kainai įtakos turi jų matmenys, spalva, paviršius ir žinoma – perkamas kiekis. Tad kaina varijuoja gana plačiame diapazone, suteikdama galimybę skirtingą perkamąją galią turintiems pirkėjams leisti sau įsigyti vieną geriausių namo fasado apdailos medžiagų.

Klinkerio plytų fasadui kaina gali būti nurodyta už vienetą arba už kvadratą. Vieneto kainos paprastai startuoja maždaug nuo 0,59 Eur. Todėl perkant kelias paletes naudinga pabandyti išsiderėti mažesnę plytos kainą.

Daugiau pastebėjimų bei patarimų – Klinkeris