Pelėsis mus puola: vonioje, ant medienos, grindų, sienų – kaip išnaikinti?

Pelėsis mus puola. Taip galima juokauti nesugebant atsikratyti pelėsio kuris vis atsiranda ir atsiranda. Neretai, prekybos centruose įsigytos priemonės suveikia, bet ne taip kaip norėtųsi. Ką daryti, kaip panaikinti pelėsi vonioje, nuo medienos, sienų grindų? Koks geriausias valiklis, kuris efektyviai padėtų išnaikinti nepageidaujamą svečią namuose ar pramoniniame objekte?

Pelėsis mus puola

Galima ir taip pasakyti, kad puola, ne suteikiate visas galimybes arba sąlygas jiems atsirasti. Norint efektyviai išnaikinti pelėsį bet kurioje erdvėje, išorėje ar vidaus patalpose – naudinga panaikinti arba sumažinti jų atsiradimo priežastis.

 • Sumažinti drėgmės kiekį patalpose arba išorėje. Lietaus debesų išstumdyti nepavyks, suprantama, tačiau atkreipti dėmesį į pelėsiu padengtą vietą ir išsiaiškinus kodėl ilgai laikosi drėgmė gali pavykti rasti ir jos šalinimo būdų;
 • Aukšta temperatūra, kuri esant ir dideliam santykiniam bei ilgalaikiam drėgnumui sudaro puikias sąlygas pelėsio atsiradimui;
 • Pelėsis buvo nesėkmingai išnaikintas, todėl po pusmečio ar metų jis vėl sugrįžo ir vėl puola. Panaudoti netinkami valikliai arba, valikliai išvalytas ne visas paviršius. Po tam tikro laiko pelėsio grybas ir poros padengia išnykusio valiklio plotą.

Naudinga pasidomėti:

Vietos, kur pelėsis atsiranda dažniausiai

Pelėsis, kur jam atsirasti nesirenka. Jo atsiradimo priežastis išvardinome, tad nesudėtinga atrasti ir dažniausiai pelėsio pamėgtas vietas tiek pramonės objektuose, tiek buityje.

 • Pramonėje – medicinos, globos įstaigose, viešbučiuose, gamybinėse patalpose, baseinuose, prausyklose, dušinėse, tualetuose, sandėliavimo patalpose ir kt.;
 • Buityje – namų išorės sienos, pamatai, pastogė. Viduje: grindys, sienos, lubos, durų ir langų kampai, palangės. Taip pat pelėsis mus puola ir pirtyse. Dažnai pelėsis mėgsta medieną ir kadangi pirtyse visada drėgna ir karščio palaikymo temperatūra būna apie 70 laipsnių, jo atsiradimas neužtrunka. Ypač apatinių gultų vidinėse pusėse. Todėl didelis galvos skausmas pirčių savininkams kaip panaikinti pelėsį nuo medienos tampa tikru gyvenimo iššūkiu.

Pelėsio valiklis efektyviam naikinimui

Jei nepavyksta panaikinti ar net sumažinti pelėsio atsiradimo priežasčių, tenka ieškoti priemonių ir būdų kaip efektyviai išnaikinti pelėsį, kad jis kuo ilgesnį laiką neatsirastų. Tenka pastebėti, kad daugelis pasitiki prekybos centruose siūlomais valikliai nuo pelėsio. Tačiau, jei jis grįžta reiškia, kad valiklis nėra toks efektyvus kokio norėtųsi. Tenka ieškoti toliau. Ir štai, atradimas, Buksvarus.lt siūlo efektyvų pelėsio valiklį, kurio pagalba galima visam panaikinti pelėsį nuo visų paviršių ir medžiagų. Pelėsių valiklis vadinasi Super Fungicidas AG 100 ir apie valiklį yra aprašyta labai daug. Bet svarbiausia, kad valiklį galima naudoti tiek išorėje, tiek ir vidaus patalpose.

 • Valiklis – bekvapis;
 • Bespalvis;
 • Nekenkia žmonėms, aplinkai ir gamtai;
 • Pelėsio naikinimas trunka vos 30 minučių, apie 60, jei pelėsio paviršiuje buvo gausu;
 • Turi ilgalaikį poveikį, kurio pagalba išnaikinamos visos paviršiuje ar medienoje buvęs pelėsis, jo grybas ir pasiskleidusios poros;
 • Valiklis yra koncentruotas, todėl pagal rekomendaciją galima pasigaminti tokio efektyvumo priemonę, kurios reikia pilnam pelėsio išnaikinimui ar jo valymui dideliame plote.

Kaip išnaikinti pelėsį – saugumas

pelesio naikinimo priemones

Nepasiduodant ir bandant išnaikinti pelėsį valiklio pagalba atraskite Buksvarus.lt pelėsių valiklį Super Fungicidas AG 100 ir įsitikinkite jo veiksmingumu. Tačiau pelėsio valymui ir naikinimui privalu tinkamai pasiruošti.

 • Apsauginės pirštinės ir veido ar akių apsauga;
 • Koncentruotas pelesio valiklis dirgina, todėl privaloma naudoti visas apsaugines priemones;
 • Valiklį pelėsiui naikinti naudokite tik griežtai laikantis nuorodų instrukcijų;
 • Jokiu būdu nevalykite atsiradusio pelėsio grybelio, jis pavojingas sveikatai;
 • Koncentratas yra skiedžiamas tik distiliuotu vandeniu tokiu santykiu, kokiu nurodyta instrukcijoje;
 • Valikliu padenkite pelėsio naikinamą plotą ir drėgnu jį laikykite 30 minučių. Leiskite išdžiūti ir pelėsio plotą nugremžkite šepečiu ar kempine priklausomai nuo paviršiaus ir medžiagos;
 • Jei pelėsio buvo daug, veiksmą pakartokite, bet išdžiūvus valikliui jo nuplauti ar dar kitaip nuvalyti nebereikia. Taip ir palikite. Valiklis, jei įmanoma, susigers į valomą medžiagą ir išnaikins visas poras, grybą ir pelėsį. Išdžiūvęs palaikys ilgalaikį poveikį ir neleis pelėsiui atsirasti.

Pelėsis mus puola – pavojus sveikatai

Svarbu atminti, kad pelėsis žalingas sveikatai ir su juo privaloma kovoti iki galo. Jei visos kitos prekybos centruose priemonės bei valikliai nepadėjo, ieškokite Buksvarus.lt ir visiškai išnaikinkite pelėsį nuo įvairių paviršių.

Taigi, kovojantiems ir rankų nenuleidžiantiems ilgoje kovoje su pelėsiu atsirado puiki galimybė ne tik atrasti efektyvų pelėsio naikinimo valiklį, bet ir laimėti užsitęsusį karą.

Nustokite ieškoti, pradėkite atrasti – Buksvarus.lt

Kontaktai

Mob.tel.: +37067726777

El. paštas: info@buksvarus.lt

Ekspertai LT