Griovimo darbai – kaip tinkamai atlikti

Griovimo darbai. Daugelis žmonių gyvendami daugiabučiuose ar nuosavuose namuose praėjus dešimtmečiui ar daugiau pradeda svajoti apie savo būsto remontą. Kadangi dažniausiai vaikai sukuria savo šeimas, ir tėvams tiek kambarių nebereikia, o norisi erdvesnių patalpų. Čia be griovimo darbai Klaipėdoje neišsisuksime. Norint perplanuoti patalpas, pirmiausia samdomi projektuotojai, kurie suprojektuoja naujas erdves, ir nurodo kurios sienos yra nešančios, kurias galima griauti ir kurios ne. Todėl daugelis atlieka griovimo darbus savo namie patys.

Griovimo darbai


Pasiruošimas griovimo darbams

Griovimo darbams pasiruošti ypatingai dėmesio skirti nereikia, bet ką pirmiausia reikia atlikti tai visus baldus patraukti nuo griauti planuojamos sienos. Sienos griovimas bus atliekamas iš abiejų pusių, todėl ir abiejų kambarių baldus, spintas, bei paveikslus ar veidrodžius reikia nukabinti ir sudėti į priešingas kambario puses. Viską apdengti plėvele ir apklijuoti kraštus lipnia juostele, kad dulkės nepatektų ant jūsų baldų. Grindis galite iškloti plėvele. Griovimo metu atsidarykite visus langus, kad skersvėjis ištrauktų visas dulkes į lauką.

Su kokiais įrankiais atlikti griovimo darbus

Griovimo darbus atlikti reikalingus įrankius galite nusipirkti statybinių prekių parduotuvėse. Jums reikės pneumatinio kalto, kuris padės lengvai trupinti betoną. Kampinio šlifuoklio kuris išgriovus sieną išlygins nelygumus. Taip pat didesnį plaktuką, lengvesniems griovimams. Su šiais įrankiais jūs lengvai atliksite griovimo darbus savo namuose ir būsite tikri jog nieko neptritrūks.

Griovimo darbai namuose

Norint atlikti sienos griovimo darbus namuose, pirmiausiai reikia atskirti sieną nuo lubų. Todėl pradedame griauti nuo viršaus. Griauname ne vertikaliai, bet horizontaliai. Atskiriame tokio dydžio blokelius ar betono luitus, kuriuos galite pakelti. Nes metant iš aukštai, galite pažeisti grindis ar sukelti labai didelį triukšmą. Griovimo metu statybines atliekas dėkite į medžiaginius maišus. Darant pertraukas neškite į kambarius kuriuose nebus vykdomi demontavimo, pjovimo ar ardymo darbai, kad netrukdytų.

Griovimo darbai yra priskiriami prie pavojingų statybos darbų. Todėl juos atliekant privaloma tinkamai pasiruošti ir apsisaugoti. Apsaugos priemonės yra šios: apsauginiai akiniai, respiratorius, apsauginis šalmas, bei darbiniai batai su apsaugomis. Griovimo darbai pasižymi ir labai dideliu dulkių kiekiu, todėl be šių apsaugų labai stipriai galite pakenkti savo sveikatai.

Profesionalias paslaugas teikia Griovimo darbai Klaipeda kvalifikuota komanda.

Kontaktai


Adresas: Didžioji Vandens g. 5, Klaipėda ;
+370 (693) 45038 ;
info@griovimo-darbai-klaipeda.lt ;

Ekspertų patarimai