Ne tik pramoga vaikams – mediniai nameliai

Ne tik pramoga vaikams. Važiuojant pro nuosavų namų kvartalus, krenta akys į virš tvoros kyšančius vaikų namelių stogus. Šie nameliai teikia džiaugsmą vaikams tiek vasarą ir žiemą, visais metų laikais. Kadangi nameliai prieinami visiems, visi tėvai nori suteikti daugiau įdomios veiklos kieme, negu tūnoti užsidarius kambaryje.

Ne tik pramoga vaikams

ne tik pramoga vaikams

Namelio nauda akivaizdi, vaikai praleidžia daugiau aktyvaus laisvalaikio lauke ir žaidžia ir bendrauja tarpusavyje. Bet ne paslaptis yra tiesioginė nauda vaiko sveikatai. Kadangi dabartiniai vaikai auga ekranų ir naujų technologijų apsuptyje, dažnas vaikas nebeįsivaizduoją savo gyvenimo be telefonų. Kas kelia rimta susirūpinimą kineziterapeutams dėl vaikų laikysenos ir bendros fizinės sveikatos. Čia į pagalbą ateina mediniai nameliai. Mediniai nameliai komplektuojami su įvairiomis pramogomis vaikams, todėl vaikai galės netik smagiai suptis ir lavinti savo pusiausvyrą, bet ir laipioti laiptukais kas lavins jų kojų ir viso kūno raumenis, leisti nuo čiuožyklos, kaip pramogą už sunkų darbą lipant, bei kapstytis smėlio dėžėje ir kitaip leisti laisvalaikį. Po namelio laiptais bus jų garažas, galės laikyti savo transport priemonės- dviratukus. Mažylis bus savo namų karalius kuriuose tėvai nenurodinės susitvarkyti kambarį ar išsinešti šiukšles.

Naudinga pasidomėti:

Namelių komplektavimo detalės

Nameliai komplektuojami įvairūs, bet kūrybingi tėveliai sugalvoja įvairių papildomų pramogų, tokių kaip kėdutes su staliukais, mašinyčių lentynos ir kt. Namelis – medinis, todėl prikalti prisukti ar papuošti šventinėmis lemputėmis paprasčiau nebūna. Vieni tėvai vietoj kalėdinės eglutes puošia medinį namelį įvairiomis lemputėmis, kas savotiškai atrodo kaip nuostabi kiemo puošmena, netiesiogiai namelis ir yra pagamintas iš eglės medienos.

Medinių namelių kainos

Namelių kainos yra įvairios, galite rinktis žaidimų aikštelę. Jei nesudomino, tuomet nameliai su ciuozykla bei sūpynėmis turėtų pritraukti dėmesį. Kainos priklauso nuo komplektacijos bei dydžio. Kadangi tai yra ne vienerių metų investija, verta pagalvoti apie didesnį namelį, kuris džiugintu mažuosius iki kol jie užaugs.  Ko gero visi sutiksime, kad tai pramoga ilgam, dėl to perkant šį pirkinį,  geriau pataupyti ir nusipirkti didesnį su gausesne komplektacija pramogų vaikams.

Namelių gamintojai namelius surenka ir pristato į jūsų kiemą, todėl apie surinkimą ir kitus galvos skausmus galite pamiršti. Kokį namelį užsakote, toks namelis atkeliaus pas jus.

Taigi mediniai nameliai vaikams, net tik smagus laiko praleidimas bet yra ir naudingi jų sveikatai, bei raidai.

Ekspertai