Vandens filtrai – rūšys, paskirtis

Vandens filtrai. Gera savijauta ne visada užtikrinama ir esant sveikam. Gaminių kokybės aukščiausią lygį taip pat pasiekiama ne tik dėl gero recepto. Tam įtakoja kone pagrindinė medžiaga, vanduo. Kokybiškas vanduo gali būti tiek sveikatos šaltiniu, tiek produkcijos aukštos kokybės garantu. Todėl tam, kad vanduo taptų kokybišku įrankiu į sveikatą ar raktu į kokybės sėkmę, naudinga pasirinkti tam tikrus vandens filtrus.

Vandens filtrai

Naudinga žinoti, kad vandens tiekimo šaltiniai tiek buityje, tiek pramonės objektuose gali būti kelių rūšių.

  • Vandens šuliniai;
  • Gręžinio vanduo;
  • Centralizuotas vandentiekio vanduo.

Kiekvienas šaltinis turi savo vandens kokybę, kuri leidžia naudoti kaip geriamą vandenį arba atsiranda specialistų rekomendacijos pašalinti tam tikras medžiagas, kurios viršija Lietuvos Respublikos nustatytas higienos normas. Vandens kokybės turimą gali atlikti ir patys ltaqua.lt specialistai. Todėl neskubėkite pirkti filtrų kol nežinote jo tikslios kokybės.

Naudinga pasidomėti:

ltaqua.lt vandens filtrų rūšys

ltaqua.lt yra viena iš lyderiaujančių įmonių Lietuvoje, kuri specializuojasi aukščiausios kokybės vandens filtrais, prijungimu bei priežiūra. Kadangi vandens filtrai ltaqua.lt yra kelių rūšių bei paskirties, apie juos naudinga žinoti plačiau.

  • Mechaniniai vandens filtrai;
  • Vandens nugeležinimo filtrai;
  • Vandens minkštinimo arba nukalkinimo filtrai;
  • Atbulinio osmoso filtrai.
vandens filtrų rūšys

Mechaniniai vandens filtrai

Smėlis, purvas, rūdys, įvairios mechaninės priemaišos, vandens padavimo sistemos atplaišos ir kitos smulkios dalelės yra sulaikomos būtent mechaninių filtrų pagalba. Greičiausiai supratote, kad tai yra pirmo vandens filtravimo etapo filtras, apsaugantis už kitus sumontuotus filtrus. Jei ltaqua.lt specialistai nustatys, kad papildomų vandens filtrų montuoti nereikia, nes vanduo yra pakankamai kokybiškas, pakaks tik pirminio filtravimo. Mechaniniai filtrai tarnaus kaip buitinės technikos ar gamybinės įrangos apsauga nuo pašalinių medžiagų, dalelių, kurios gali įtakoti rimtų gedimų atsiradimui. Naudojama technika tarnaus kur kas ilgiau.

Vandens nugeležinimo filtrai

vandens nugeležinimo filtrai

Per didelis geležies kiekis vandenyje ne tik „spalvina” baltus paviršius rudai, bet ir pasmerkia techniką korozijai. Filtrų paskirtis yra pašalinti geležį iš naudojamo vandens. Tačiau filtro paskirtis yra platesnė. Jo pagalba galima iš vandens pašalinti ir mangano perviršį bei nemalonius kvapus. Dažniausiai tokių filtrų prireikia darant gręžinį vandens tiekimui į namus ar į pramonės objektą. Atlikus vandens tyrimą yra parenkami atitinkamo pajėgumo nugeležinimo filtrai, todėl prijungus juos prie tiekimo sistemos galima pradėti naudotis vandens šaltiniu.

Vandens minkštinimo filtrai

Kietas vanduo arba kitaip tariant per didelis magnio ir kalcio druskų kiekis vandenyje sukuria jį tokį, kad vandenį naudoti naudinga ne visiems. Dažniausiai nuo kieto vandens kenčia vandens kaitinimo elementai katilinėse ar buitiniuose katiluose. Ant kaitinimo elemento nusėdusios kalkės mažina jo efektyvumą, norima temperatūra pasiekiama rečiau, todėl atsiranda didelė tikimybė rimtam degimui – elemento perkaitimui ir įtrūkimui. Gavus vandens tyrimo rezultatus ltqua.lt specialistai parinks tinkamiausią minkštinimo filtrų sistemą ir ją prijungs. Minkštinimo filtrai pradės tarnauti Jums. Toks pasirinkimas leidžia sutaupyti ne tik suvartojamą energiją, bet ir prietaisams išlikti kur kas ilgiau funcionaliais.

Atbulinio osmoso vandens filtrai

atbulinio osmoso filtrai

Ši vandens filtravimo sistema yra montuojama norint gaminti itin kokybišką geriamą vandenį. ltaqua.lt specialistai garantuoja, kad susimontavę tokią filtrų sistemą vartotojai gali gauti itin aukštos kokybės vandenį. Buityje tokį vandenį galima drąsiai naudoti net kūdikių maistelio gamybai be baimės, kad su maistu jis gaus nepageidaujamų organizmui medžiagų.

Taigi, vandens filtrų rūšys skiriasi, todėl jei abejojate savo turimo ar planuojamo naudoti vandens kokybe, ieškokite profesionalų – ltaqua.lt specialistų konsultacijai.

Kontaktai

UAB “LT Aqua”
Įmonės kodas: 302583519
PVM kodas: LT100006086718
Banko kodas: 70440
A.s. LT62 7044 0600 0773 4732
Ukmergės g. 298A, Vilnius
Tel. +37060227144
El. Paštas: info@ltaqua.lt

Ekspertų patarimai