Mitai ir tiesa apie pelėsį

Mitai ir tiesa apie pelėsį. Sutikite, pelėsiu daugybė žmonių visiškai nesidomi iki pat tos akimirkos, kol jo neišvysta savo namuose. Taigi, būtent todėl neretai daugeliui žmonių trūksta ir informacijos apie pelėsį. Na, o informacijos trūkumas sudaro labai palankias sąlygas įvairiems mitams atsirasti. Dėl mitų egzistavimo, vėliau gali būti priimami ir netinkami sprendimai. Taigi, kad taip nenutiktų – kad neįkliūtumėte į mitų pinkles ir, kad priimtumėte netinkamų sprendimų, būtina tuos mitus pažinti. Tai ir kviečiame padaryti.

Mitai ir tiesa apie pelėsį

Mitai ir tiesa apie pelėsį

Pelėsis gali sukelti daug įvairių ligų – taip, tai tiesa. Pelėsio atsiradimas iš tiesų gali sukelti daug įvairių ligų jums arba jūsų šeimos nariams. Tai gali būti alergija, stomatitas, kitos virškinamojo trakto ligos, kvėpavimo takų ligos, egzema, migrena. Taip pat pelėsis gali sukelti ir akių ašarojimą. Taigi, kaip matyti, pelėsis iš tiesų yra labi pavojingas, todėl svarbu dėti daug pastangų, kad jis aplenktų jūsų namus, o, jei jau atsirado, tai naudoti ypač efektyvias priemonės, tokias kaip pelėsio valiklis. 

Naudinga pasidomėti:

Priemonės, kurias rastumėte tiesiog savo virtuvės spintelėje, negalėtų išnaikinti pelėsio – mitas. Kaip žinia, kone kiekvieno iš mūsų virtuvėje būtų galima rasti acto bei geriamosios sodos. Na, o šie du, puikiai visiems pažįstami ir labai dažnai naudojamo produktai, iš tiesų yra labai geros priemonės kovoje su pelėsiu. Taigi, viskas, ką tereikia padaryti, tai – tik į purkštuvą įpilti acto arba  išmaišyti arbatinį šaukštelį sodos bei gautu skysčiu išpurkšti pelėsio pažeistus plotus, o vėliau – nuplauti šaltu vandeniu.

Sudėtinga įsigyti profesionalių priemonių, skirtų pelėsio naikinimui – mitas. Iš tiesų, įsigyti tokio pobūdžio priemones yra labai paprasta ir lengva, pavyzdžiui, valiklį pelėsiui įsigysite internetu, net neišeidami iš namų.

Jei jau išnaikinau pelėsį, tai vadinasi, mano namuose jo daugiau ir nebebus – mitas. Jei jums apvyko įveikti pelėsį, tai sveikiname, nes jums apvyko ir atkurti sveikatai draugišką namų aplinką. Tačiau jokiu būdu nereikėtų galvoti, kad vieną kartą išnaikinus pelėsį, daugiau nebeteks su juo susidurti.

Verta pastebėti, kad pelėsio atsiradimą namuose įtakoje pernelyg didelis drėgmės keikis. Taigi, jei jūs nespręsite šios esminės problemos, tik laiko klausimas, kada ir vėl sutiksite pelėsį savo namuose. Svarbu suprasti, kad pelėsis namuose yra pavojingas ir aplinkiniams, ir auginamiems gyvūnams. Išnaikinus pelėsį, yra labai svarbu imtis ir priemonių, kurios efektyviai sumažintų drėgmės lygį jūsų namuose. Taigi, kur kas ilgiau laikykite atvertus langus, įsigykite drėgmės surinkėjus, patikrinkite, ar nėra pažeistas stogas.