Nauda įsigijus – mediniai nameliai vaikams

Nauda įsigijus. Mediniai nameliai vaikams – vienas iš XXI a. tėvelių atradimų vaikams. Anksčiau nameliai vaikams nebūdavo tokie aktualūs, dėl to jog apart laiko praleidimo lauke vaikai neturėdavo kitokios veiklos. Galėdavo, žaisti, kurti bei kitaip pramogauti gryname ore. Šiais laikais viskas atvirkščiai gryna orą pakeičia kompiuteriai, televizoriai ar mobilieji telefonai ir virtualus pasaulis. Nuo šių technologijų vaikai tampa priklausomi, ir tėvai stebi su nerimu visą šią situaciją. Bet viską gali padėti ištaisyti mediniai nameliai vaikams. Kadangi medinis namelis vaikams sudomins tiek mažesnius tiek didesnius vaikus, nes veiklos juose netrūksta.

Nauda įsigijus

Iš ko pagaminti nameliai vaikams?

Visų pirma tai ekologiškas produktas, pagamintas iš Lietuvoje užaugintos medienos. Dažniausiai naudojama spygliuočio, eglės ir pušies mediena. Ši medienos rūšis namelių gamybai pasirinkta būtent dėl jos atsparumo lauko sąlygoms, bei namelio konstrukcijos tinkamumui. Eglės ir pušies mediena yra pjauna išilginiu gateriniu pjūklu, taip suformuojamos lygios reikiamo storio lentos. Šios lentos yra obliuojamos iki tinkamo lygio ir tik tuomet dedamos į džiovyklą. Išdžiovinus lentas jos yra atrenkamos. Lentos kurios džiovinimo metu yra susikreipusios, suskeldėjusios ar kitaip pažeistos yra atmetamos. Tik idealios būklės lentos yra impregnuojamos ir dažomos kameroje, kad užtikrinti maksimalią medinio namelio kokybę. Tik tokiu būdų paruoštos lentos užtikrina jo ergonomiškumą, ilgaamžiškumą bei saugumą vaikams.

Juos gamina ir nameliais prekiauja Mazyliopalepe.lt. Puslapyje rasite įvairių priedų prie išsirinkto namelio. Mediniai vaiku nameliai Mazyliopalepe.lt – kiekvieno vaiko smagios vaikystės sukūrimui.

Naudinga pasidomėti:

Vaikų nameliai – tiesioginė nauda vaikų sveikatai

Kaip ir buvo minima anksčiau, mediniai nameliai vaikams teikia naudą ne tik, kad vaikai praleidžia kokybišką laiką lauke. Jie ir to laiko nepraleidžia prie kompiuterių ir televizorių. Vaikai pamiršdami ilga laiką sėdi susirietę netaisyklingoje pozicijoje, kas kenkia ir formuoja jų netaisyklingą laikyseną, su laiku prastėja regėjimas bei blogėja socialiai įgūdžiai. Norint kad vaikai augtu ir turėtų pilnavertę vaikyste, mediniai nameliai suteiks jiems laisvę kurti. Smėlio dėžėje vaikai lavins smulkiąją motoriką, supdamiesi lavins lygsvarą. Todėl mediniai vaiku nameliai bus ne tik pramoga bet ir tiesioginė nauda vaikų sveikatai.

Išsirinkite medinį namelį jau dabar ir suteikite vaikams pilnavertę vaikystę gryname ore.

Kontaktai pirmam žingsniui:

Ekspertai LT