Vandens filtrai namui – renkamės naudą

Vandens filtrai namui yra pasirenkami kokybės gerinimui, buitinės technikos apsaugai. Neretai, tokie sprendimai priimami atlikus vandens kokybės tyrimą. Ir jei vandens tyrimo analizė nėra gera, naudinga vandens kokybės užtikrinimui tiekiant į namus pasirinkti filtrus.

Vandens filtrai namui

vandens filtrai namui

Atšilus orams, daugelis vartotojų pradeda rūpintis į namus tiekiamo vandens kokybe. Atlieka šulinių, gręžinių bei kitų šaltinių tyrimą tam, kad įsitikinti kokybe. Jei vanduo kelia abejonių, būtinai atlikite tyrimą ir įsigykite filtrus, kad geriamo vandens namui kokybė pagerėtų. Neretai, buityje yra naudojami filtrai Brita. Tačiau Brita filtrai nėra didelio vandens našumo, nors kokybė ir aukščiausia. Tad dauguma vartotojų renkasi efektyvias filtravimo sistemas. Vandens filtrai namui Pureaquafilter.lt specialistų yra parenkami pagal išvalomo vandens kiekio našumą, filtrų garantuojamą funkciją.

  • Kad į namus nepatektų nepageidaujamų netirpių ar dar neištirpusių organinių medžiagų, vandens paėmimui iš šaltinio yra naudojami Pureaquafilter.lt mechaniniai filtrai. Šių filtrų pagalba iš vandens yra išfiltruojamas smėlis, dumblas, kitos nepageidaujamos medžiagos. Todėl namų vandens tiekimo sistema yra apsaugoma nuo taršių ar galinčių pažeisti ją medžių;
  • Daugelyje individualių namų galima rasti Pureaquafilter.lt nugeležinimo filtrus, kurie iš vandens pašalina per didelį jame fiksuojamą geležies kiekį. Taip pat šie filtrai išvalo vandenį ir nuo sieros vandenilio, kuris kuria nemalonų vandens dvoką. Todėl tokie filtrai namui yra parenkami imant vandenį iš šulinio, giluminio šulinio ar padaryto gręžinio;
  • Kad namuose būtų sumažintas kalkių nuosėdų kiekis Pureaquafilter.lt specialistai rekomenduoja sumontuoti vandens minkštinimo filtrus. Filtrai nėra orientuoti į sveikatos palaikymą, keik buitinės technikos apsaugą. Jei name nebus sumontuoti nukalkinimo filtrai vandens boileriai, skalbimo mašinos, virduliai ir kita technika itin greitai pasidengs kalkių sluoksniu. Pureaquafilter.lt filtrai namui iš vandens pašalins kalcio bei magnio druskas, kas maksimaliai sumažina kalkių nuosėdas ir apsaugo turimą bei naudojamą buitinę techniką.

Nauda ne tik namui

Pasirinkus Pureaquafilter.lt filtrus ir juos susimontavus name yra užtikrinamas ir vartotojų savijautos palaikymas. Vandens balansas organizme yra palaikomas kasdien, todėl svarbu užtikrinti ir vandens kokybę. Todėl niekas geriau už vandens filtrus namuose šito įgyvendinti nepajėgs. Net ir populiarieji Brita filtrai nebus pajėgūs užtikrinti vandens kiekio, kurio Jums reikia kasdien, savaitę, mėnesį. Todėl konsultacija veda prie geriausių sprendimų kiekvienam namui ir vartotojams jame.

Kadangi vandens filtrų nauda namui yra nenuginčijamai didžiulė, pasirinkti geriausius siekia kiekvienas namo savininkas. Todėl Pureaquafilter.lt specialistai yra profesionaliai pasiruošę pakonsultuoti, sumontuoti ir atlikti profilaktinę bei nuolatinę filtrų darbo kokybės kontrolę.

Kontaktai

UAB Aqua Blue Filter

Mob.tel.: +37060976160

El. paštas: info@pureaquafilter.lt

V. Zakalevičiaus g. 10, Vilnius